serwery

Oferujemy Państwu serwery i macierze dyskowe, znanych producentów, takich jak Dell, HP czy IBM. Istnieje możliwość wyboru serwerów w wybranej konfiguracji, dostosowanej do Państwa potrzeb. Taki sprzęt często objęty jest pięcioletnią gwarancją producenta z bardzo krótkim czasem reakcji.

 

OriginalPng_1

Gwarancja Next Business Day pozwala na przesłanie uszkodzonego modułu najpóźniej w następnym dniu roboczym od momentu zgłoszenia awarii. Dostarczony przez kuriera element można samodzielnie wymienić. Elementy, których taka wymiana nie obejmuje, naprawia technik producenta, który upora się z usterką na miejscu. Istnieje także możliwość wezwania usługi Pro Support w krytycznym przypadku, z reakcją nawet w ciągu 4 godzin od chwili zgłoszenia awarii!

OriginalPng

 

Ponadto nasza firma zajmuje się kompleksową opieką oraz konfiguracją serwerów, dostarczamy i instalujemy odpowiednie oprogramowanie, jak systemy operacyjne Windows, Linux, Unix, AIX, czy bazy danych, jak np. Microsoft SQL Server, Oracle, IBM DB2. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.